Budowane by się zepsuć laptopy

niektórych laptopów. Naprawa laptopów Rybnik Można by pomyśleć, że jak płacimy dużo za sprzęt komputerowy pokroju laptop, to będzie on bezawaryjny i ogólnie super, ekstra, hiper bardzo długi czas....Dzisiejszy post ponownie troch

Budowane by się zepsuć laptopy Naprawa laptopów Rybnik
Dzisiejszy post ponownie trochę komputerowy, gdyż jak już wcześniej wspominałem bardzo przyjemnie mi się na ten temat bloguje. Konkretnie to dzisiaj bardzo chciałbym napisać o mało solidnym wykonaniu niektórych laptopów. Można by pomyśleć, że jak płacimy dużo za sprzęt komputerowy pokroju laptop, to będzie on bezawaryjny i ogólnie super, ekstra, hiper bardzo długi czas....Dzisiejszy post ponownie trochę komputerowy, gdyż jak już wcześniej wspominałem bardzo przyjemnie mi się na ten temat bloguje. Konkretnie to dzisiaj bardzo chciałbym napisać o mało solidnym wykonaniu niektórych laptopów.

Można by pomyśleć, że jak płacimy dużo za sprzęt komputerowy pokroju laptop, to będzie on bezawaryjny i ogólnie super, ekstra, hiper bardzo długi czas. Niestety jak większość z Was wie tak nie jest. Notebooki z niskiej półki oraz z tej wysokiej, są po prostu stworzone w ten sposób, by nie wyciągnąć dłużej niż kilka miesięcy po gwarancji. Powodem tego jest sposób projektowania i wykonania notebooka przynosi dużo większe zyski niż zrobienie tego trochę porządniej.

Tak oczywiście podobnie jest ze wszystkim w dzisiejszych czasach. Żarówki mają limity określone przez UE do 1000 godzin pracy, firmy produkujące żarówki świecące dłużej, ściągane są z nich, pobierane są od nich olbrzymie kary. Auta współcześnie napakowane są badziewną elektroniką, wrażliwą na uszkodzenia, co więcej niemożliwa jest naprawa. To samo dzieje się z laptopami, zamiast naprawiać firmy wyrzucają zareklamowanie sprzęty elektroniczne i wysyłają w ramach gwarancji nowe! Jaki jest sens ?

Na tym skończę, bo musiałbym sięgnąć po cięższe słownictwo. Zostawiam Was z pytaniem „Jaki jest sens?”. Zastanówcie się nad tym i odpowiedzcie w komentarzach. Dzięki, cześć. - tekst jest OK Jeśli mowa o to wspomnę też o innych źródłach. Na temat to też niezłe źródło - też dobry