Zakrywanie podłóg ze stylem

wasze modły - Linocut. To proste narzędzie łączy w sobie wiele funkcji i umożliwia sprawne i równe cięcie wykładzin na całej ich długości. Normalnie potrzebowalibyśmy do tego przynajmniej dwóch różnych narzędzi, ale nie z Lino

Zakrywanie podłóg ze stylem

Czym ciąć bez użycia liniału?

Jeśli jednak znudziło się wam już przycinanie przy za długiej linijki i często nieporęcznego noża, które odskakuje na boki albo nie tnie prosto... Mamy odpowiedź na wasze modły - Linocut.

To proste narzędzie łączy w sobie wiele funkcji i umożliwia sprawne i równe cięcie wykładzin na całej ich długości. Normalnie potrzebowalibyśmy do tego przynajmniej dwóch różnych narzędzi, ale nie z Linocutem.

Cała magia polega na tym, że urządzenie nachodzi na krawędź wykładziny i dzięki regulowanym stykom, dopasowuje się idealnie i pozwala na płynny ruch ostrza. Ponadto, dwa ostrza sprawiają że możemy ciąć w obu kierunkach - nie ważne więc jak ustawimy narzędzie, ważne żeby nam było wygodnie.

Wszystko to przyozdobione ergonomicznym uchwytem i kompletem ostrzy na wymianę - nic tylko kupować i używać!


Wynajęcie osoby do układania parkietu

Pomimo, że układanie wykładzin wydaje się czynnością dość prostą to jednak większość osób planujących stworzenie takich podłóg decyduje się na wynajęcie prawdziwych fachowców w tym zakresie. Znalezienie odpowiedniego specjalisty do kładzenia linoleum może okazać się nie tak proste, zwłaszcza, jeśli potrzebujemy wykonawcy na naprawdę wysokim poziomie. W dzisiejszych czasach najłatwiej można znaleźć takiego usługodawcę korzystając z pośrednictwa Internetu w tej sferze. Możliwe jest także skorzystanie z ogłoszeń zamieszczanych w gazetach czy znajomości różnego rodzaju. Chociaż fachowcy zajmujący się takimi czynnościami, jak kładzenie wykładzin mają obecnie dużo zleceń, to warto z pewnością wcześniej umówić się na realizację takiego przedsięwzięcia.


Wikipedia o liniale krawędziowym

Definicja liniału krawędziowego - dzięki Wikipedii:

Liniał krawędziowy ? urządzenie pomiarowe, które służy do sprawdzania płaskości powierzchni. Jedno czoło liniału jest ścięte pod kątem 90°, natomiast drugie pod kątem 45°. Robocza część liniału krawędziowego jest zaokrąglona oraz jest pochylona umożliwiając pomiar szczeliny. Liniał ten przykłada się do sprawdzanej powierzchni w różnych pozycjach jednocześnie obserwując, czy występuje szczelina świetlna między krawędziami liniału a sprawdzaną powierzchnią.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Linia%C5%82_kraw%C4%99dziowy