Do czego wykorzystać woreczki z materiału?

udem, a lakierowane na wysoki połysk buty lubią się rysować i niestety te zarysowania dość mocno widać. Dobrym sposobem na uchronienie szpilek podczas podróży transportu w torbie czy podczas wyjazdu jest zastosowanie jakiegoś

Do czego wykorzystać woreczki z materiału?

Pakowanie szpilek

Pewnie każda kobieta wie że przechowywanie szpilek i podróżowanie ze szpilkami może okazać się nie małym wyzwaniem. Odpowiednie zapakowanie szpilek wręcz graniczy z cudem, a lakierowane na wysoki połysk buty lubią się rysować i niestety te zarysowania dość mocno widać.


Dobrym sposobem na uchronienie szpilek podczas podróży transportu w torbie czy podczas wyjazdu jest zastosowanie jakiegoś worka, który ochroni je przed innymi przymiotami znajdującymi się w naszej walizce, czy torebce. Na przykład klucze czy choćby telefon.


Wikipedia o etui

Etui (fr. étui, wym. et?i) ? niewielki usztywniony pojemnik chroniący różne przedmioty użytkowe i wartościowe.

Może mieć postać jednoczęściowego rozkładanego pudełka, zamykanego pokrowca (futerału) albo prostej pochewki (otwartej lub z klapką zamykającą). Bywa wykonane z rozmaitych materiałów: metalu, skóry, tworzyw sztucznych, tkaniny, a nawet kartonu czy folii. Istotną cechą jest wykonanie z materiału dostatecznie sztywnego lub z wypełnieniem usztywniającym, często z odpowiednimi przegródkami bądź miękką wykładziną wewnętrzną. W tej postaci służy do przechowywania przedmiotów drobnych, łatwych do zgubienia względnie posiadających szczególną wartość.

Do najbardziej rozpowszechnionych i najczęściej używanych należą etui na okulary, biżuterię, odznaczenia i numizmaty, przybory do pisania (zwłaszcza pióro, długopis) oraz kosmetyczne (tzw. przybornik).

Specjalnym rodzajem etui jest również np. papierośnica.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Etui


Futerał w Wikipedii

Futerał ? rodzaj pojemnika do przechowywania i przenoszenia przedmiotów wymagających ostrożnego obchodzenia się z nimi, jak okulary, skrzypce (i inne instrumenty muzyczne), broń (np. na broń myśliwską), aparat fotograficzny, urządzenia optyczne (np. obiektywy, lunety), telefon komórkowy itp.

Zazwyczaj futerały wykonuje się ze stosunkowo twardych materiałów (tworzyw sztucznych, grubej skóry itp.), co zapobiega zgnieceniu delikatnych elementów przenoszonych urządzeń, choć np. futerały na broń często wykonuje się ze stosunkowo miękkiego brezentu, ewentualnie w niektórych tylko miejscach usztywnionego grubą skórą. Poza ochroną przed uszkodzeniem przechowywanego przedmiotu rolą futerału jest też zabezpieczenie zawartości przed zakurzeniem lub zachlapaniem wskutek nieostrożności właściciela.

Futerał mniejszych rozmiarów nazywany bywa "pochewką" (np. pochewka na okulary).

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Futerał